Art

Milda A. Lien3 min read

September 24, 2019 3 min read

Milda A. Lien3 min read

Reading Time: 3 minutes

Nuo pat mažens žinojau, kad savo gyvenimą siesiu su kūryba, tačiau išraškos sritys vis mainėsi. Į klausimą ,,kuo nori būti užaugus?” atsakymas keitėsi nuo ,,dizainerė” iki ,,tatuiruočių meistrė”. Ne prieš tiek daug laiko vis dar galvojau, kad turėčiau sutelkti savo dėmesį ties kažkuo vienu dalyku, tačiau man staiga toptelėjo ,,Ką? Ne! Esu multidimensinė butybė ir galiu save reikšti per kiek tiktai noriu ir kokių tiktai noriu sričių!” Taigi, to pasekoje, esu keramikė, tapau, piešiu, kuriu amuletus, po truputį žengiu į aksesuarų dizainą, dainuoju, groju, veriu auskarus, darau tatuiruotes, gaminu kvepalus, rašau… Ar tęsti? 🙂 Taip, veikiu daugybę dalykų. Manau, kad tai ne tik noras save išreikšti daugelyje sričių, bet ir nenusakomas žavėjimasis žmogaus potencialu. Mane žavi mintis, jog galime viską. VISKĄ. O ko negalime – galime išmokti!

Daugumą savo darbų pavadinčiau psichodeliniais. Juose atsispindi ezoteriniai simboliai, šamanizmas, tam tikri architipai. Apgaubdama savo kūrybą mistika stengiuosi atverti žiūrovo pasamonę, sužadinti vaizduotę, intuiciją. Vienas geriausių apdovanojimų yra kuomet žmogus susidūręs su mano menu papasakoja savo patirtį iš to susidūrimo, ką jam tai priminė, ką sužadino. Tuomet žinau, kad žinutė buvo perduota ir mano kūrinys atliko savo funkciją.

Labai džiaugiuosi, kad esu pakviesta prisidėti prie šio Avant – Grad projekto ir turiu tokią galimybę pasidalinti savo kūryba su nuostabiais žmonėmis.

Amuletai

Kuriu amuletus su natūraliais mineralais ir akmenimis. Kiekvienas jų yra vienetinis ir turi savo išskirtinį vardą.

Šiuo metu jų galite rasti Baltic Shamans (Užupio g. 2, Vilnius) arba susisiekę su manimi!

Tapyba

Kuomet tapau, jaučiu, kad tarp manęs ir kūrybinės jėgos atsiveria portalas ir ji gali laisvai tekėti pro mane. Todėl džiaugiuosi girdėdama, kai žmonės pamatę mano paveikslus sako, kad jie tarsi portalas, nes tai reiškia, kad man bent dalimi pavyko ištransliuoti tapant patiriamą jausmą.

Keramika

Tiesą pasakius, su keramika artimiau susidūriau tik pradėjus tai studijuoti. Jaučiuosi dėkinga, kad būtent taip susiklostė ir turėjau galimybę atrasti šią įvairiapusią, netikėtumų pilną mediją, kaip dar vieną savo išraiškos įrankį. Įgyjau daugybę žinių ir manau, kad tai toli gražu ne pabaiga!

INSTAGRAM: milda_a.lien

FACEBOOK: Milda A. Lien Art

Taip pat galite paremti mano kūrybą Patreone: milda_alien

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *