Music

Kultūrinis blog’as -ANE? rekomenduoja atrasti5 min read

October 17, 2019 3 min read

Kultūrinis blog’as -ANE? rekomenduoja atrasti5 min read

Reading Time: 3 minutes

LITTLE SIMZ // rap / hip-hop

Simbi Ajikawo (tikrasis Little Simz vardas) gimė Londone, jai 25.
Nuo pat mažens buvo „pasirodymų” vaikas, todėl ir muzikuoti pradėjo anksti, nuo 10-ties metų.
Little Simz yra išleidusi kelis mixtape‘us, EP ir 3 albumus: 2015 „A Curious Tale of Trials+Persons“, kuriame pasakoja savo vaikystės patyrimų istorijas, 2016 „Stillness in Wonderland“, inspiruotas pasakos „Alisos nuotykiai. Stebuklų šalyje“, o šių metų kovo mėnesį išleido trečiąjį albumą „GREY Area“, kuris buvo nominuotas garsiuose britų muzikos apdovanojimuose „Mercury Prize“.

Little Simz įkvepia Kendrick Lamar, Young Thug, James Blake, Ibeyi.

Little Simz – lyg moteriškoji Kendrick Lamar versija. Kieta, tvirtai žinanti kokį pasaulį pati nori susikurti, charizmatiška ir pilna adrenalininio kerinčio talento.

LITTLE SIMZ – GREY AREA ALBUM

YELLOW DAYS // alt rock / pop, indie soul, old R&B / jazz

Vos 19 metų berniokas ramiai turuoja ir išparduota bilietus turuose po U.S. ir Europą.

2016 metais išleido albumą „Harmless Melodies“, 2017 metais „Is Everything Okey In Your World?”, 2019 pora smooth-groove singlų.

Perklausius abu albumus gali pereiti per įvairų jausmų spektrą, nuo šviesių iki kupinų nerimo minčių. Kaip sako pats George: „Tikiuosi, kad albumas „Is Everything Okey In Your World?” gali padėti žmonėms atsigauti nuo depresijos ir nerimo“.

Yellow Days įkvepia Ray Charles, Mac DeMarco, Tame Impala, Thundercat.

Yellow Days – tai jaunas kraujas perpildytas įvairialypių emocinių nuolaužų ir mano akimis keliaujantis su pilnu muzikinio potencialo bagažu.

YELLOW DAYS – IS EVERYTHING OKEY IN YOUR WORLD ALBUM

BROKENCHORD // electronic / experimental

Lietuvaičio Ernestro muzikinė istorija ne eilinė. Pirmuosius garsus išgavęs iš išsiderinusio pianino, po to, paėmęs gitarą, studijavo Oldanijoje. 2010 m. išleido EP „Bluestar” ir tais pačiais metais būdamas 18-os pateko į pagrindinės britų radijo stoties BBC Radio 1 akiratį, kur grojo 15 minučių savo kūrinių miksą, 2011 m. paties Thom Yorke kvietimu Ernestas remiksavo Radiohead, 2014 m. gavo Auksinį teatro scenos kryžių už muzikinį takelį LNDT spektakliui vaikams „Kosmosas+”, apšildė „Bonobo”, o 2017 metais daug ką maloniai apkerėjo debiutiniu albumu “Endless Transmission”, kurį išleido Bristolyje įsikūręs leiblas „Black Acre”.
Brokenchord muzika be jokių tuščių ertmių, pripildyta muzikinio svorio, reikalaujanti natūralaus susiliejimo su ja pačia, galiausiai, ji kaip vijoklis turi įlįsti tau į dūšią.

BROKENCHORD – ENDLESS TRANSMISSION ALBUM

KHRUANGBIN // psychedelic / soul / funk

Trijų žmonių grupės iš Hiustono muzikinė pradžia prasidėjo bažnyčioje.

Khruangbin gyvuoja apie 3 metus ir yra išleidę tris albumus. 2015 metais išleido Teksaso kaime įrašytą „The Universe Smiles Upon You“, kurį įkvėpė Tarantino filmų takeliai, 2018 metais išleido „Con Todo El Mundo“, išvertus iš ispanų kalbos – su visu pasauliu, o paskutinis darbas 2019 albumas „Hasta El Cielo”.

Nugalint smalsumą, dėl grupės pavadinimo, kaip mini grupės nariai bekuriant daugiausia įkvėpimo atėjo iš 60–70’s Tailando funk muzikos stiliaus, taigi ieškoję žodžio jų kalboje, rado Khruangbin, kas reiškia – lėktuvą.

Khruangbin lyg muzikinės dulkės. Jie tiesiog idealiai tinka fonui. Lengvi, minimalistiniai, su vos pastebimais vokalais, neapkraunančiais tavo ausų, bet tuo pačiu turintys savitą unikalumo DNA.

KHRUANGBIN – CON TODO EL MUNDO ALBUM

DAUGIAU ATRADIMŲ:
     -ANE?  // https://www.instagram.com/______ane_____/

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *